ALISA STEBUKLŲ SODE

Vilniaus universiteto botanikos sode

Menas

Su menininkais bendradarbiaujame nuo 2021/ 22 m. sezono, kai mūsų LUMINA parke Poznanėje pirmą kartą buvo pristatyta Martos Mulawos instaliacija „Miško dvasios“. Džiaugiamės tokiu bendradarbiavimu ir ateityje pristatysime vis daugiau menininkų darbų. Norime, kad menu galėtų gerėtis kuo daugiau žmonių, o apsilankymas LUMINA parke – puiki proga susipažinti su Europos menininkų kūryba.

Vilniuje esančiame LUMINA parke 2023/24 m. sezono metu lankytojai turi galimybę susipažinti su Lenkijos ir Lietuvos kūrėjų darbais, atliktais įvairiomis technikomis.

Apie LUMINA parką

LUMINA parkas yra meninių šviesų instaliacijų parkas.

Parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje. Šiais metais LUMINA šviesų instaliacijų parkas įsikurs dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte, Prahoje ir Sofijoje.

Lietuvoje parkas veikia vienoje gražiausių sostinės vietų – Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose.

LUMINA parke matysite menines instaliacijas, kurias sukūrė Jarosław Koziara, Olena Glinka, Agnė Kišonaitė ir Kotryna Čalkaitė.

LUMINA parkas jums ir jūsų šeimai padovanos puikią nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus. Kviečiame į magišką ir stebuklingą sodą, kuriame patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją.

LUMINA parkas sugrįžta į VU Botanikos sodą su nauja istorija. Šiais metais kviečiame į magišką ir kerintį L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais sukurtą šviesų instaliacijų parką.

Parko lankytojai sutiks Skrybėlių, Baltąjį Triušį, Češyro katiną ir kitus knygos personažus, kurie kelionę po šviesų ir garsų sodą pavers pasakiška ir magiška.

1.5 km ilgio take galėsite stabtelėti užkandžių ir gėrimų stotelėse.

Mūsų parkai laikosi elektros energijos standartų ir naudojame tik LED apšvietimą.

Sugrįžkime į 2022/23 metų sezoną!

Bilietai

Su nuolaida*

12

Antradienis – Ketvirtadienis

14

Penktadienis – Sekmadienis Šventinės dienos*

Standartinis

14

Antradienis – Ketvirtadienis

16

Penktadienis – Sekmadienis Šventinės dienos*

Šeimos (4 asm.)

44

Antradienis – Ketvirtadienis

53

Penktadienis – Sekmadienis Šventinės dienos*
  • Internetu įsigyti bilietai galioja tik tą dieną, kuriai yra perkami.
  • Jaunesniems nei 2 metų vaikams įėjimas nemokamas.
  • Nuolaidos taikomos vaikams iki 18 metų, studentams (su galiojančiu ISIC arba LSP studento pažymėjimu), pensininkams, neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims, VU darbuotojams (reikia turėti tai patvirtinantį dokumentą).
  • Šeimos bilietas galioja 2 suaugusiems ir 2 vaikams arba 1 suaugusiam ir 3 vaikams (vaikams iki 18 metų). Didesnės šeimos gali įsigyti šeimos bilietą su šeimos kortele.
  • Šventinės dienos: Valstybinių švenčių dienomis taikomos savaitgalio kainos (lapkričio 1–2 d.). Šiuo laikotarpiu parkas dirbs ir pirmadieniais: gruodžio 25 d. ir sausio 1 d.
  • Pirmadieniais, išskyrus gruodžio 25 d. ir sausio 1 d., parkas nedirbs.
  • Gruodžio 24 d. parkas nedirbs.
  • Augintiniai į parką neįleidžiami.

Informacija

Adresas

Kairėnų g. 43, Vilnius.

Darbo laikas

Nuo 10.20 iki 10.28 – nuo 18.30
Nuo 10.29 iki 11.19 – nuo 17.00
Nuo 11.20 iki 01.07 – nuo 16.30
Nuo 01.08 iki 01.31 – nuo 17.00
Nuo 02.01 iki 02.11 – nuo 17.30
Nuo 02.12 iki 02.25 – nuo 18.00
Paskutiniai lankytojai įleidžiami 21 val., parkas veikia iki 22 val.

Kaip atvykti?

Į Lumina parką, įsikūrusį VU Botanikos sode Kairėnuose, galima atvykti 18 ir 38 maršruto autobusais iš Antakalnio transporto žiedo arba 114 iš „Antakalnio žiedo“ ar „Klinikų“ stotelių. Važiuoti iki stotelės „Kairėnai“.

Parkavimo vieta

Įėjimas į parką yra pro Japoniško sodo įėjimą. Automobilių parkavimo aikštelė yra kitoje kelio pusėje nei įėjimas į parką, pievoje.

Naujienlaiškis

Užsiregistruokite ir apie naujienas sužinokite pirmieji