ALISA STEBUKLŲ SODE

Vilniaus universiteto botanikos sode

Apie LUMINA parką

LUMINA meninių šviesų instaliacijų parkai veikia penkiuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte, Prahoje, Sofijoje ir Eindhovene. Lenkijoje parkai yra įsikūrę keturiuose miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje.

Lietuvoje parkas veikia vienoje gražiausių sostinės vietų – Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose.

LUMINA parke matysite menines instaliacijas, kurias sukūrė Agnė Kišonaitė, Kotryna Čalkaitė ir Jarosław Koziara.

LUMINA parkas jums ir jūsų šeimai padovanos puikią nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus. Kviečiame į magišką ir stebuklingą sodą, kuriame patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją.

LUMINA parkas sugrįžta į VU Botanikos sodą su nauja istorija. Šiais metais kviečiame į magišką ir kerintį L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais sukurtą šviesų instaliacijų parką.

Parko lankytojai sutiks Baltąjį Triušį, Češyro katiną ir kitus knygos personažus, kurie kelionę po šviesų ir garsų sodą pavers pasakiška ir magiška.

1.5 km ilgio take galėsite stabtelėti užkandžių ir gėrimų stotelėse.

Mūsų parkas atitinka elektros energijos standartus. Mes esame #eco. #LedsAreEco.

Menas

Su menininkais bendradarbiaujame nuo 2021/ 22 m. sezono, kai mūsų LUMINA parke Poznanėje pirmą kartą buvo pristatyta Martos Mulawos instaliacija „Miško dvasios“. Džiaugiamės tokiu bendradarbiavimu ir ateityje pristatysime vis daugiau menininkų darbų. Norime, kad menu galėtų gerėtis kuo daugiau žmonių, o apsilankymas LUMINA parke – puiki proga susipažinti su Europos menininkų kūryba.

Vilniuje esančiame LUMINA parke 2023/24 m. sezono metu lankytojai turi galimybę susipažinti su Lenkijos ir Lietuvos kūrėjų darbais, atliktais įvairiomis technikomis.

Bilietai

Su nuolaida*

12

9

Antradienis – Ketvirtadienis

14

11

Penktadienis – Sekmadienis
Šventinės dienos*

Standartinis

14

11

Antradienis – Ketvirtadienis

16

13

Penktadienis – Sekmadienis
Šventinės dienos*

Šeimos (4 asm.)*

44

35

Antradienis – Ketvirtadienis

53

42

Penktadienis – Sekmadienis
Šventinės dienos*
  • Internetu įsigyti bilietai galioja tik tą dieną, kuriai yra perkami.
  • Jaunesniems nei 2 metų vaikams įėjimas nemokamas.
  • Nuolaidos taikomos vaikams iki 18 metų, studentams (su galiojančiu ISIC arba LSP studento pažymėjimu), pensininkams, neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims, VU darbuotojams (reikia turėti tai patvirtinantį dokumentą).
  • Šeimos bilietas galioja 2 suaugusiems ir 2 vaikams arba 1 suaugusiam ir 3 vaikams (vaikams iki 18 metų). Gausesnės šeimos gali įsigyti šeimos bilietą su šeimos kortele.
  • *Šventinės dienos. Valstybinių švenčių dienomis taikomos savaitgalio kainos (lapkričio 1–2 d.). Šiuo laikotarpiu parkas dirbs ir pirmadieniais: gruodžio 25 d. ir sausio 1 d.
  • Pirmadieniais, išskyrus gruodžio 25 d. ir sausio 1 d., parkas nedirbs.
  • Gruodžio 24 d. parkas nedirbs.
  • Augintiniai į parką neįleidžiami.

Informacija

Adresas

Kairėnų g. 43, Vilnius.

Darbo laikas

Ačiū, kad apsilankėte, iki pasimatymo kitą sezoną!

Kaip atvykti?

Į Lumina parką, įsikūrusį VU Botanikos sode Kairėnuose, galima atvykti 18 ir 38 maršruto autobusais iš Antakalnio transporto žiedo arba 114 iš „Antakalnio žiedo“ ar „Klinikų“ stotelių. Važiuoti iki stotelės „Kairėnai“.

Parkavimo vieta

Įėjimas į parką yra pro Japoniško sodo įėjimą. Automobilių parkavimo aikštelė yra kitoje kelio pusėje nei įėjimas į parką, pievoje.

Nepraleiskite naujienų ir gaukite 5% nuolaidą bilietams į LUMINA parką!

Užsiregistruokite ir apie naujienas sužinokite pirmieji