Privatumo politika

BDAR

Kas yra slapukai?

  1. Asmens duomenų valdytojas yra LUMINA Sp. z o.o., kurios pagrindinė buveinė yra Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, ul. Błękitna 3, el. pašto adresas: ado@luminapark.pl.
  2. LUMINA Sp. z.o.o. yra Lietuvoje veikiančios įmonės Lumina Park LT UAB steigėja ir akcininkė.
  3. Lumina Park LT UAB, įmonės kodas 305610003, PVM mokėtojo kodas LT100013604318, įmonės registracijos adresas: Eišiškių Sodų 18-oji g. 11, LT-02194 Vilnius.
  4. Kontaktinėje formoje pateikti asmens duomenys bus tvarkomi sutikime nurodytu tikslu, t. y. siekiant atsakyti į atsiųstą klausimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu.
  5. Asmens duomenys bus tvarkomi ne ilgiau kaip 12 mėnesių nuo sutikimo davimo dienos, o praėjus šiam laikotarpiui bus ištrinti, nebent suteiktas sutikimas būtų atšauktas anksčiau.
  6. Asmens duomenų gavėjais gali būti subjektai iš „ATM Grupa Capital Group“ (https://www.atmgrupa.pl/o-nas/grupa-kapitalowa/), „Topacz Investments Sp. z o.o.“, įsikūrusi Slėzoje, ir kiti subjektai, įgalioti gauti asmens duomenis remiantis teisinėmis nuostatomis.
  7. Duomenų subjektas turi teisę susipažinti su asmens duomenimis, juos ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perdavimą ir teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, tačiau tai neturi įtakos ankstesniam duomenų tvarkymo, kurį atlieka Administratorius, teisėtumui .
  8. Duomenų subjektas turi teisę pateikti skundą priežiūros institucijai (Asmens duomenų apsaugos tarnybos pirmininkui), jei nustatoma, kad asmens duomenų tvarkymas pažeidžia teisės aktus.
  9. Asmens duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas norint atsakyti į atsiųstą klausimą.

Slapukai (angliškai „cookies”) – tai nedideli duomenų failai, visų pirma tekstiniai failai, kuriuos serveris išsaugo jūsų kompiuteryje. Šie failai leidžia atpažinti jūsų įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikant ją prie jūsų pageidavimų. Slapukuose paprastai būna nurodytas svetainės, iš kurios jie atkeliavo, pavadinimas, saugojimo įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

Kokius slapukų tipus naudojame?

Slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais, taip pat siekiant pritaikyti svetainių turinį prie naudotojo pageidavimų. Slapukuose saugoma informacija apie buvimo vietovę, svetainės lankytojo kalbą ir atsitiktiniai duomenys apie sesijos identifikatorius. Surinkti duomenys padeda suprasti, kaip naudotojas naudojasi svetainėmis, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį. Gauta informacija padeda kurti naujų ir nuolatinių naudotojų skaičiaus statistiką ir leidžia analizuoti lankomus tinklalapių poskyrius. Šios informacijos dėka nuolat tobuliname navigaciją po puslapį ir geriname siūlomų paslaugų kokybę.

Kam naudojame slapukus?

Sesijos slapukai – laikini failai, kurie lieka jūsų prietaise, kol išeinate iš svetainės arba išjungiate interneto naršyklę.

„Nuolatiniai“ slapukai – failai lieka jūsų įrenginyje „slapukų“ parametruose nurodytą laiką arba tol, kol jie ištrinami rankiniu būdu.

Trečiųjų šalių slapukai – jie leidžia pritaikyti rodomą puslapį pagal jūsų pageidavimus, kai naršote puslapyje.

Slapukų pašalinimas ir išjungimas

Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad ji nepriimtų slapukų arba informuotų jus apie jų perdavimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad nepriėmus slapukų gali kilti sunkumų naudojantis svetaine. Pagal numatytuosius nustatymus interneto svetainių naršymui naudojama programinė įranga leidžia įrašyti slapukus. Naršyklės nustatymus galima pakeisti taip, kad būtų blokuojamas automatinis „slapukų“ tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų perdavimą į naudotojo įrenginį. Daugiau informacijos apie automatinio „slapukų“ išsaugojimo išjungimą rasite naršyklės (interneto svetainėms naršyti naudojamos programinės įrangos) nustatymuose.