DUK

Parkas yra atidarytas lankytojams pagal žemiau skelbiamą darbo laiką.
Parkas veikia nuo antradienio iki sekmadienio. Parkas neveikia pirmadieniais, išskyrus: spalio 31 d., gruodžio 5 d. ir gruodžio 26 dieną.

Parkas sezono metu veikia nuo 2022 m. spalio 28 d. Parko sezono uždarymo data bus skelbiama atsižvelgiant į oro sąlygas, instaliacijų būklę, bet ne vėliau kaip 2023 m. vasario 28 d.

Parkas dirba nuo antradienio iki sekmadienio iki 21:00 val. (paskutinis įėjimas 20:00 val.). Parko pradžios laikas keičiamas priklausomai nuo laikotarpio.

Parko darbo laikas:
spalio 28–29 d. – nuo 18 val.;
spalio 30 d. – lapkričio 20 d. – nuo 17 val.;
lapkričio 21 d. – sausio 15 d. – nuo 16.30 val.;
sausio 16–31 d. – nuo 17 val.;
nuo vasario 1 d. – nuo 17.30 val.

Šventinėmis dienomis galioja savaitgalio kainos. Taip pat šiuo laikotarpiu parkas dirbs ir pirmadienį.
Spalio 28 d. – lapkričio 6 d.,
gruodžio 25 d. – sausio 1 d.,
vasario 16–19 d.

2022 m. gruodžio 24 d. Parkas nedirbs.

VU Botanikos sodas uždaromas viena valandą anksčiau nei atsidaro Lumina parkas!

Bilietų kainos priklauso nuo savaitės dienų ir lankytojų – ar tai suaugęs, ar vaikas. Visa informacija apie bilietus ir kainas www.luminapark.lt

Bilietą su nuolaida gali įsigyti moksleiviai ir studentai, pensinio amžiaus žmonės, neįgalieji bei asmenys, lydintis neįgaliuosius, VU darbuotojai. Asmenys turintys teisę į nuolaidą, turės pateikti tai įrodantį dokumentą.

Vaikams iki 2 metų – nemokamai. Vaikams nuo 2 iki 18 metų – bilietas su nuolaida.

Parko sezono uždarymo data bus skelbiama atsižvelgiant į oro sąlygas, instaliacijų būklę, bet ne vėliau kaip 2023 m. vasario 28 d.

Patikslinta uždarymo data bus skelbiama parko tinklapyje ir socialiniuose tinkluose (Facebook ir Instagram).

Deja, bet ne. Augintinius prašome palikti namuose.

Su Šeimos bilietu į parką gali įeiti 2 suaugusieji ir 2 vaikai arba 1 suaugęs lankytojas kartu su 3 vaikais (vaikai iki 18 metų amžiaus). Gausesnės šeimos gali įsigyti šeimos bilietą su šeimos kortele.

Šiuo metu „Vilnius Pass“ kortelė parke negalioja.

Mūsų parke siūlome įsigyti įvairių maisto pasiūlymų, taip pat siūlome ir karštuosius gėrimus.

Automobilių parkavimo aikštelė yra įrengta pievoje, kitoje kelio pusėje nei įėjimas į Lumina parką. Automobilių parkavimas nemokamas ir galima stovėti neribotą laiką.

Parko maršruto ilgis yra maždaug 1.5 km. Vidutinė apsilankymo trukmė yra apie 90 minučių. Kiekvieno lankytojo apsilankymo laikas priklauso nuo pačio asmens pasirinkimų, tačiau parke galite praleisti tiek laiko, kiek norite.

Žinoma! Skatiname lankytojus įamžinti savo akirmirkas sode bei taginti mus socialiniuose tinkluose, kartu su grotažyme #luminapark, #luminparkVilnius.